Kuchenne rewolucje: Warszawa, Wook and Roll (5)

Kuchenne rewolucje: Warszawa, Wook and Roll (5)

program rozrywkowy Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Restauracja Wook and roll na warszawskiej Starówce nie generuje zysków. Jej właściciel nie mieszka w Warszawie i zjawia się w lokalu co pewien czas. Magdę Gessler czeka z nim trudna rozmowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Druga edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Restauracja Wook and roll z kuchnią orientalną znajduje się na warszawskiej Starówce. Mimo tak świetnej lokalizacji nie generuje zysków. Jej właściciel, pan Sławomir, nie mieszka w Warszawie i zjawia się w lokalu jedynie raz na jakiś czas. Pod jego nieobecność lokalem i wielonarodową obsługą zarządza kelnerka i menadżerka Gosia. Magdę Gessler czeka trudna rozmowa z właścicielem, który nie dba należycie o swoją restaurację.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także