×
Kuchenne rewolucje: Radziejów, Na skarpie (9/14)

Kuchenne rewolucje: Radziejów, Na skarpie (9/14)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W Radziejowie - miejscowości na Kujawach - mieści się restauracja Na Skarpie. Lokal, pamiętający czasy PRL-u, kilka lat temu przejął Mateusz. Niestety restauracja przynosi jedynie straty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler jako ekspert kulinarny i biznesowy w kilka dni przeprowadza rewolucje, dając właścicielom restauracji gotową receptę na sukces. Reszta zależy już od nich i decyzji, które podejmą - powodzenie może być krótko- lub długoterminowe. W nowym sezonie ekspertka zagości m.in. Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lubinie czy Łodzi.

W Radziejowie - niewielkiej miejscowości położonej na Kujawach, której historia sięga aż do średniowiecza - mieści się restauracja Na Skarpie. Lokal, pamiętający czasy PRL-u, kilka lat temu przejął Mateusz. Sam budynek i jego wnętrze były mocno zniszczone, a remont nie przyniósł spodziewanych zmian. Sam właściciel próbował stworzyć ciekawe menu. Dość szybko odkrył, że restauracja przynosi jedynie straty. Żeby mogła przetrwać, Mateusz postanowił organizować tam imprezy okolicznościowe. O pomoc poprosił mamę, mimo to sytuacja nie uległa zmianie. Obecnie lokal działa wyłącznie w weekendy, zaś w tygodniu pozostaje zamknięty ze względu na brak gości. Jedyną nadzieją Mateusza jest Magda Gessler.