Kuchenne rewolucje: Przasnysz, Restauracja Imperium (13)

Kuchenne rewolucje: Przasnysz, Restauracja Imperium (13)

program rozrywkowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Restauracja Imperium w Przasnyszu przysparza strat finansowych. Według właściciela pracownicy niechętnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Magda Gessler organizuje w lokalu strajk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i przeprowadzony eksperyment okazał się sukcesem.

W Przasnyszu pan Darek stworzył swoje "imperium". Mężczyzna jest właścicielem hotelu, pięciu samolotów i restauracji, która od dłuższego czasu przysparza mu samych problemów i strat finansowych. Według właściciela jego pracownicy niechętnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Magda Gessler zauważa, że problemem jest charakter pana Darka i jego stosunek do mizernie opłacanego personelu. Razem z kucharkami i kelnerkami organizuje w restauracji strajk.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także