Kuchenne rewolucje: Mrozy, Incognito Club (4)

Kuchenne rewolucje: Mrozy, Incognito Club (4)

program rozrywkowy Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:W podwarszawskich Mrozach, w miejscu, gdzie istniał dom kultury i pub, pani Hania otworzyła Club Incognito. Kuchnia Hani jest pyszna, mimo to klientów brakuje. Magda Gessler szuka rady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Druga edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

W podwarszawskich Mrozach w miejscu, gdzie istniał już miejscowy dom kultury, pub oraz restauracyjka z domowymi obiadami, pani Hania wraz z rodziną otworzyła lokal Club Incognito. Kuchnia Hani jest pyszna, mimo to klientów ciągle brakuje. Nie pomagają nieregularne godziny pracy restauracji oraz rodzinne kłótnie pomiędzy właścicielką, jej mężem oraz dziećmi. Magda Gessler szuka sposobu na przyciągnięcie gości do lokalu Hani.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także