Kuchenne rewolucje: Mroków - Bistro Kociołek (4/14)
| W skrócie: | Bistro Kociołek w Mrokowie, prowadzone przez Maćka, zmaga się z brakiem klientów poza porą obiadową. Miejsce z kuchnią polską jest traktowane jako punkt na szybki posiłek. Atmosferę pogarsza włamanie. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 23 marca za 12 dni |
12:35 | TVN (z napisami) |
Opis
Magda Gessler po raz kolejny wyrusza w podróż po Polsce i odwiedza lokale potrzebujące wsparcia. Słynna restauratorka zawita m.in. do Włocławka, Myśliborza, Rybnika, Wisły, Wrocławia, Tomaszowa Mazowieckiego i Garwolina. Wejdzie tam, gdzie inni się boją, by dać właścicielom kulinarnych biznesów nadzieję na sukces. Dzięki jej pomocy lokale zyskują nowe menu, wystrój i motywację do działania.
Bistro Kociołek w Mrokowie, prowadzone przez niespełna 30-letniego Maćka, zmaga się z brakiem klientów poza porą obiadową. Pomimo starań, miejsce z kuchnią polską jest traktowane tylko jako punkt na szybki posiłek. Przyjaciel właściciela i szef kuchni Paweł, będący samoukiem, coraz trudniej radzi sobie z wymaganiami oraz narastającymi frustracjami Maćka. Atmosferę pogarsza włamanie do lokalu i kradzież 80 rolad, co dodatkowo komplikuje sytuację przed planowaną rewolucją Magdy Gessler.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler
gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje: Poznań - Dobre Miejsce (10/13) - program rozrywkowy - dziś, 11 marca 6:45
- Kuchenne rewolucje: Lublin, Pizzeria Vicenti (9/13) - program rozrywkowy - dziś, 11 marca 11:25
- Kuchenne rewolucje: Cieszyn - EkoTradycja (8/12) - program rozrywkowy - dziś, 11 marca 12:35
- Kuchenne rewolucje (8/12) - program rozrywkowy - dziś, 11 marca 13:30
- Kuchenne rewolucje (3/13) - program rozrywkowy - dziś, 11 marca 14:30 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (9/12) - program rozrywkowy - dziś, 11 marca 18:45 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (10/12) - program rozrywkowy - dziś, 11 marca 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (11/13) - program rozrywkowy - czwartek, 12 marca 6:45
- Kuchenne rewolucje: Pabianice, Niebo w gębie i na talerzu (10/13) - program rozrywkowy - czwartek, 12 marca 11:25
- Kuchenne rewolucje: Zielona Góra - Hot Italian Pizza (9/12) - program rozrywkowy - czwartek, 12 marca 12:35
