x
Kuchenne rewolucje: Łódź, El Toro (14/15)

Kuchenne rewolucje: Łódź, El Toro (14/15)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Małżonkowie Ania i Michał spędzili w Hiszpanii 10 lat. Mężczyzna pracował w gastronomii, zdobywając wiedzę o tamtejszej kuchni. Gdy para wróciła do Polski, otworzyła w Łodzi restaurację El Toro.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Małżeństwo, Ania i Michał, spędzili w Hiszpanii 10 lat. Michał pracował w restauracjach, zdobywając wiedzę na temat tajemnic tamtejszej kuchni. Gdy małżonkowie wrócili do Polski, otworzyli w Łodzi własną restaurację z hiszpańskim jedzeniem - o nazwie "El Toro". Układając menu, Michał nieco spolszczył dania, by trafiły w gust rodaków. Mimo to w lokalu brakuje klientów, a właściciele nie potrafią znaleźć przyczyny problemu. Zastanawiają się nad powrotem do Hiszpanii. Postanowili jednak poprosić o pomoc Magdę Gessler. Niestety, nawet takie proste danie jak tortilla, zamówione przez ekspertkę, okazało się niesmaczne. Ocalenie "El Toro" będzie wymagało ogromnego nakładu pracy.

Zobacz także