Kuchenne rewolucje: Kwidzyn, restauracja Steak House Rodeo (2)

Kuchenne rewolucje: Kwidzyn, restauracja Steak House Rodeo (2)

program rozrywkowy Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler przyjmuje zaproszenie właścicieli restauracji Steak House Rodeo, w centrum Kwidzyna. Ich problem to złe zarządzanie, wysokie ceny i niewykwalifikowany personel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Czwarta edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie właścicieli restauracji Steak House Rodeo, która mieści się w centrum Kwidzyna. Ukryty między budynkami lokal jest niewidoczny dla przechodniów. Ponadto problem stanowią złe zarządzanie, wysokie ceny i niewykwalifikowany personel. Doświadczona restauratorka przejmuje obowiązki szefa, by wprowadzić zmiany. Wszystko odbywa się w pięknej scenerii zamków krzyżackich.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także