Kuchenne rewolucje: Kraków - Via Piada (6/12)
| W skrócie: | Po raz pierwszy Magda Gessler pomaga właścicielce food tracka. Natalia prowadzi biznes w Krakowie i jest przekonana, że sprzedawane przez nią placki, są smaczne. Nie spodoba się jej to, co usłyszy. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Nieustraszona restauratorka, Magda Gessler, powraca. Przemierzy ona Polskę wzdłuż i wszerz, ratując upadające lokale. Jej wprawne oko i profesjonalne podniebienie będą rozwiązywać tajemnice niepowodzeń restauratorów. Na kulinarnej mapie w tym sezonie znajdą się między innymi Podkowa Leśna, Rawicz, Włocławek, a także Toruń, Łódź, Kraków i Zielona Góra.
W Krakowie Magda Gessler staje przed wyjątkowym wyzwaniem, jakiego jeszcze nie miała. Natalia poprosiła ją o pomoc w prowadzeniu swojego food trucka o nazwie Via Piada. To gastronomiczna przyczepa z małym ogródkiem, którą właścicielka prowadzi od roku, nie wiedząc, co robi źle. Jest przekonana, że jej piadiny, rodzaj calzone z ciasta podpłomykowego, są pyszne. Magda Gessler ma ocenić ich smak i zaproponować rozwiązania, które pomogą w sukcesie pierwszego w historii "Kuchennych rewolucji" food trucka. Recepta ekspertki nie przypadnie jednak Natalii do gustu, ponieważ uważa ona, że wdrożenie planu sprawi, iż będzie nieprzyjemnie pachnieć.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler
gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje: Czerwionka-Leszczyny, Helios (8/14) - program rozrywkowy - dziś, 1 kwietnia 11:25
- Kuchenne rewolucje: Wisła (11/14) - program rozrywkowy - dziś, 1 kwietnia 12:25
- Kuchenne rewolucje: Toruń, Prova Gourmet (12/13) - program rozrywkowy - dziś, 1 kwietnia 13:30
- Kuchenne rewolucje: Człuchów, Kuchnia z Piwnicą (11/13) - program rozrywkowy - dziś, 1 kwietnia 14:30
- Kuchenne rewolucje (3) - program rozrywkowy - dziś, 1 kwietnia 17:45
- Kuchenne rewolucje (7/12) - program rozrywkowy - dziś, 1 kwietnia 18:45 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (7/17) - program rozrywkowy - dziś, 1 kwietnia 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (4/12) - program rozrywkowy - czwartek, 2 kwietnia 6:50
- Kuchenne rewolucje: Goszczanów, Ibis (9/14) - program rozrywkowy - czwartek, 2 kwietnia 11:25
- Kuchenne rewolucje: Wrocław - Bistro Zapętlone (12/14) - program rozrywkowy - czwartek, 2 kwietnia 12:35
