x
Kuchenne rewolucje: Kołobrzeg, Figa z Makiem (12/14)

Kuchenne rewolucje: Kołobrzeg, Figa z Makiem (12/14)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:W Kołobrzegu swój lokal 'Figę z Makiem' prowadzi małżeństwo. Wioleta wraz z mężem doszła do wniosku, że warto założyć wspólny interes. Coś jednak poszło nie tak, bo restauracja świeci pustkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler ponownie rusza w Polskę, by pomóc właścicielom restauracji w rozwiązaniu ich problemów. Jedna z najbardziej znanych kulinarnych ekspertów w Polsce doskonale zdaje sobie sprawę, że prowadzenie własnego biznesu jest wymagającym zadaniem, i co należy zrobić, żeby odnieść sukces.

W Kołobrzegu swój lokal "Figę z Makiem" prowadzi małżeństwo, Wioleta i Paweł. Kobieta od zawsze jest pasjonatką kuchni i wraz z mężem doszła do wniosku, że warto założyć wspólny interes. Postanowili połączyć restaurację z kręgielnią, a w lokalu wyznaczyć dodatkowo przestrzeń dla dzieci, ponieważ sami mają czworo. Nawet ich znajomi doszli do wniosku, że w Kołobrzegu brakowało takiego miejsca. Coś jednak poszło nie tak, bo restauracja nie przyciąga zbyt wielu klientów, a pracownicy ciągle się na coś skarżą.

Zobacz także