Kuchenne rewolucje: Gorzów Wielkopolski, Karczma pod Łosiem (13)

Kuchenne rewolucje: Gorzów Wielkopolski, Karczma pod Łosiem (13)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:W Wawrowie koło Gorzowa Wlkp. znajduje się Karczma pod Łosiem. W słoneczne dni wiele rodzin przyjeżdża tu na wycieczkę. Ku rozczarowaniu właściciela lokalu na obiad zostają nieliczni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

W Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego na terenie Centrum Ogrodniczego "Świat Roślin i Zwierząt" znajduje się Karczma pod Łosiem. W słoneczne dni wiele rodzin z dziećmi przyjeżdża tu na wycieczkę. Ku rozczarowaniu właściciela lokalu na obiad zostają nieliczni. Miejsce jest zagracone i ponure. Magda Gessler szuka przyczyn kryzysu i wprowadza gruntowne zmiany.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także