Kuchenne rewolucje: Gdańsk, El Mundo (6/13)
W skrócie: | Marek porzucił branżę budowlaną, a Jola pracę w sklepie, by otworzyć restaurację. Mimo że lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy, brakuje amatorów serwowanych tam posiłków. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i przeprowadzony eksperyment okazał się sukcesem.
Marek porzucił branżę budowlaną, a Jola pracę w sklepie, by razem mogli otworzyć restaurację El Mundo w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Nazwa lokalu po hiszpańsku znaczy 'świat', co odzwierciedla karta dań, w której można znaleźć potrawy z różnych kuchni narodowych. W menu znajduje się m.in. francuski boeuf bourguignon. Mimo że restauracja znajduje się przy ruchliwej ulicy, brakuje amatorów serwowanych tam posiłków. Właściciele nie mają doświadczenia w pracy w gastronomi, ale okazuje się, że ich kucharze także go nie posiadają. Cała nadzieja w Magdzie Gessler, która zna sposoby na trudną sytuację gdańskiego lokalu.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje (11/13) - program rozrywkowy - dziś, 12 sierpnia 16:55 i 2 późniejsze emisje
- Kuchenne rewolucje (7/14) - program rozrywkowy - dziś, 12 sierpnia 18:00
- Kuchenne rewolucje (3/14) - program rozrywkowy - dziś, 12 sierpnia 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Kalisz, Pierogatka (11/13) - program rozrywkowy - środa, 13 sierpnia 11:30
- Kuchenne rewolucje: Poznań - Dobre Miejsce (10/13) - program rozrywkowy - środa, 13 sierpnia 13:10
- Kuchenne rewolucje (4/14) - program rozrywkowy - środa, 13 sierpnia 14:10
- Kuchenne rewolucje: Łomża - Stary Młyn (12/13) - program rozrywkowy - środa, 13 sierpnia 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (8/14) - program rozrywkowy - środa, 13 sierpnia 18:00
- Kuchenne rewolucje (4/14) - program rozrywkowy - środa, 13 sierpnia 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Gdańsk, Pod Przykryfką (12/13) - program rozrywkowy - czwartek, 14 sierpnia 11:30