Kuchenne rewolucje: Duszniki-Zdrój, Karczma u Sołtysa (13)

Kuchenne rewolucje: Duszniki-Zdrój, Karczma u Sołtysa (13)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Klementyna spędziła kilka lat we Włoszech. Po powrocie do Dusznik-Zdroju otworzyła góralską Karczmę u Sołtysa. Chociaż oferuje m.in. prawdziwą włoską pizzę, lokal nie cieszy się powodzeniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Znana z ciętego języka i bezkompromisowości Magda Gessler ma już na swoim koncie ponad 250 przeprowadzonych rewolucji w restauracjach, a mimo to nie brakuje jej pomysłów na kolejne metamorfozy wnętrz i przepisy kulinarne. W 20. edycji programu restauratorka po raz kolejny wyrusza w tournée po Polsce, aby postawić na nogi podupadające lokale. Tylko ona może je uratować od bankructwa. Nie obejdzie się jednak bez komplikacji. Magda Gessler będzie bardzo zaskoczona tym, do jakiego stanu mogą zostać doprowadzone kulinarne biznesy.

Klementyna spędziła parę lat we Włoszech, potem wróciła do rodzinnych Dusznik-Zdroju, by otworzyć tam niewielki lokal. W biznes zainwestował jej przyjaciel z Italii. Przedsięwzięcie nabrało rozmachu i tak powstała góralska Karczma u Sołtysa. Właścicielka oferuje gościom pstrągi hodowane w stawie, który znajduje się przy restauracji, oraz prawdziwą włoską pizzę. Chociaż Klementyna jest przekonana, że podaje dobrej jakości potrawy, lokal nie cieszy się powodzeniem. Poza sezonem ruch zamiera. Brakuje pieniędzy na opłacenie pensji pracowników, a także rachunków za prąd. Co gorsza, włoski przyjaciel zrezygnował z przedsięwzięcia, które nie przynosi dochodów, więc pojawiła się konieczność spłacenia jego wkładu. Klementyna pokłada nadzieję jedynie w pomocy Magdy Gessler.

Zobacz także

x