x
Kuchenne rewolucje: Chełm, restauracja Relax (5/15)

Kuchenne rewolucje: Chełm, restauracja Relax (5/15)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Restauracja 'Relax' w Chełmie ma długą historię, sięgającą czasów PRL-u. Nowy właściciel przejął lokal razem z nazwą, wystrojem i personelem. Nieapetyczne miejsce nie przyciąga gości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

Restauracja Relax w Chełmie ma długą historię. Mieści się w dzielnicy kolejowej, gdzie w czasach PRL-u funkcjonowało wiele zakładów przemysłowych. Lokal, pełniący w dzień funkcję stołówki zakładowej, wieczorami zamieniał się w dancing. Nowy właściciel przejął restaurację razem z nazwą, wystrojem i personelem. Nieapetyczne miejsce nie przyciąga gości. Magda Gessler je ożywia.