x
Kuchenne rewolucje: Bytów, Młyn (6/13)

Kuchenne rewolucje: Bytów, Młyn (6/13)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Kilka lat temu Mariusz namówił swoją żonę, Wiolettę, na zakup zabytkowego młyna. W wyremontowanym budynku małżeństwo otworzyło wymarzoną restaurację. Szybko jednak pojawiły się problemy finansowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler zna receptę na sukces. Jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwoliły zrewolucjonizować setki restauracji, a przede wszystkim sposób myślenia o biznesie u nawet najbardziej opornych właścicieli. W kolejnym sezonie Magda Gessler nie będzie narzekać na nudę. Skonfrontuje się z najtrudniejszymi do tej pory rewolucjami. Przemierzy setki tysięcy kilometrów, by ocalić przed bankructwem podupadające lokale. Odwiedzi restauracje m.in. w Pile, Bolesławcu i Sandomierzu.

Kilka lat temu Mariusz namówił swoją żonę, Wiolettę, na zakup starego zabytkowego młyna, by otworzyć w nim restaurację. Chociaż kobieta była przerażona zakupem ponad 200-letniego budynku, zgodziła się na pomysł męża. W starannie wyremontowanym zabytku małżeństwo otworzyło wymarzoną restaurację. Jednak zamiast spodziewanego sukcesu, pojawiły się problemy finansowe. Nieliczni goście nie zapewniają wystarczającego dochodu, a właściciel robił się coraz bardziej nerwowy. Jego wybuchowy charakter psuje renomę lokalu.

Zobacz także