x
Kuchenne rewolucje: Bielsko-Biała, Relaks (11/15)

Kuchenne rewolucje: Bielsko-Biała, Relaks (11/15)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Marian zawsze marzył o kierowaniu restauracją. Przejął podupadły lokal w Bielsku-Białej. Relaks kiedyś był popularnym dancingiem, ale teraz jest podrzędnym barem. Właściciela nie stać na inwestycje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Pan Marian przez lata prowadził bar piwny, zawsze jednak marzył o kierowaniu restauracją. Dlatego zdecydował się na przejęcie podupadłego lokalu w Bielsku-Białej. Restauracja Relaks kiedyś była popularnym dancingiem, ale wraz ze zmianą ustroju i upływem czasu stała się jedynie podrzędnym barem. Pana Mariana nie stać na wielkie inwestycje. Menu jego lokalu stanowią pierogi, golonka, barszcz z krokietem oraz specjalność zakładu, czyli korytko relaksujące, w skład którego wchodzą tłuste mięsa. Nie ma chętnych na taką kuchnię, dlatego jedyną nadzieją jest pomoc Magdy Gessler. Przed przyjazdem słynnej restauratorki zwalniają się kucharze i kelnerka. Tym razem znawczynię sztuki kulinarnej czeka naprawdę wielkie wyzwanie.

Zobacz także