Kuchenne rewolucje (9)

Kuchenne rewolucje (9)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler odwiedza Chojnów w woj.dolnośląskim i restaurację Niebieski Parasol. Goście niechętnie tu jednak zaglądają. Doświadczona restauratorka musi wprowadzić gruntowne zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

Magda Gessler odwiedza Chojnów w województwie dolnośląskim. Właścicielka restauracji Niebieski Parasol zarządza też ośrodkiem rehabilitacyjnym. Początkowo lokal miał być zapleczem kuchennym dla jego podopiecznych. Z czasem zamieniono go w restaurację. Goście niechętnie tu jednak zaglądają. Panuje zła atmosfera, która negatywnie wpływa na motywację do pracy. Doświadczona restauratorka musi wprowadzić gruntowne zmiany.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także