Kuchenne rewolucje (7/15)

Kuchenne rewolucje (7/15)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Po zakończeniu sportowej kariery Artur otwiera rodzinną restaurację. Jego lokal Mauritiana kusi piwem i koncertami, lecz nie przynosi zysków, dlatego Magda Gessler wprowadza w nim zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

Po zakończeniu sportowej kariery pan Artur otworzył z pomocą rodziny restaurację. Długo szukał pomysłu na kuchnię, wystrój i nazwę. Jego lokal kusi piwem, koncertami i innymi atrakcjami. Karta dań jest jednak nudna i pospolita. Restauracja Mauritiana nie przynosi zysków, dlatego Magda Gessler wprowadza w niej zmiany.

Zobacz także