Kuchenne rewolucje (3/14)

Kuchenne rewolucje (3/14)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Samir Zeair to odnoszący sukcesy lekarz pochodzący z Syrii. Przez zbrojny konflikt jego żona, Nada, musiała opuścić ojczyznę, a dwa lata temu wspólnie z bratem Samira założyła w Polsce restaurację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 19 grudnia
za 3 dni
12:05 TVN Style

Opis

Magda Gessler to niekwestionowana królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie oraz temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całej Polsce. "Kuchenne rewolucje" tym razem rozpoczynają trzynasty, bynajmniej nie pechowy sezon.

Samir Zeair to całkowicie oddany pracy, odnoszący sukcesy lekarz. Zapewne nigdy nie zostałby właścicielem restauracji, gdyby nie wojna w Syrii. Przez zbrojny konflikt jego żona, Nada, musiała opuścić ojczyznę. W nowym kraju szukała sobie zajęcia, a gdy dwa lata temu do Polski przyjechał brat Samira, zawodowy kucharz, postanowili otworzyć rodzinną restaurację o nazwie Aramia. Na początku działalności cieszyła się sporym powodzeniem, niestety od jakiegoś czas klienci omijają to miejsce. Sytuacji nie poprawiło nawet zatrudnienie drugiego kucharza, który sprawdził się już w Syrii. Samir zdaje sobie sprawę z problemów, nie potrafi jednak samodzielnie postawić diagnozy. Poprosił więc o pomoc Magdę Gessler.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także