Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler gości w restauracji Magnolia w Gryfowie Śląskim, którą prowadzą Grażyna z córką Magdą. Biznes nie przynosi zysków. Magda Gessler szuka przyczyn i wprowadza zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Prowadząca gości w restauracji Magnolia w Gryfowie Śląskim, którą prowadzą Grażyna i jej córka Magda. W budynku po starej oborze kobiety postanowiły stworzyć klimatyczną knajpkę. Nowy biznes pochłonął ich wszystkie oszczędności i nie przyniósł zysków. Magda Gessler szuka przyczyn kryzysu i wprowadza zmiany, które sprawią, że lokal stanie się atrakcyjny dla klientów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także