Kuchenne rewolucje (13)

Kuchenne rewolucje (13)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Piotr i Karolina otworzyli lokal na nowym osiedlu w Swarzędzu. Początkowo restauracja Bajkowa miała licznych gości. Sytuacja uległa pogorszeniu. Właściciele są sfrustrowani. Muszą dopłacać do biznesu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler jako ekspert kulinarny i biznesowy w kilka dni przeprowadza rewolucje, dając właścicielom restauracji gotową receptę na sukces. Reszta zależy już od nich i decyzji, które podejmą - powodzenie może być krótko- lub długoterminowe. W nowym sezonie ekspertka zagości m.in. Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lubinie czy Łodzi.

Piotr i Karolina otworzyli restaurację Bajkowa w sąsiedztwie przedszkola oraz szkoły, na nowym osiedlu w Swarzędzu. Oboje dźwigają ogromny bagaż doświadczeń, więc postanowili wspólnie zacząć wszystko od nowa. Niedługo po otwarciu lokalu gości nie brakowało. Niestety, zmieniło się to kilka miesięcy temu. Właściciele nie potrafią naprawić sytuacji, mimo że w Bajkowej wypieka się własny chleb, w karcie znalazły się ryby i dziczyzna, a witrynki na barze zawierają apetyczne ciasta. Karolina i Piotr są coraz bardziej sfrustrowani, prowadzenie lokalu kosztuje ich wiele wysiłku. Mężczyzna co miesiąc musi dopłacać do biznesu. Wreszcie postanowił poprosić o pomoc Magdę Gessler.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także