Kuchenne rewolucje (10/13)

Kuchenne rewolucje (10/13)

program rozrywkowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Położona w Dąbrowie Górniczej Karczma Śląska serwuje jedzenie, które nieapetycznie wygląda i okropnie smakuje. Wystrój lokalu odstrasza nawet najmniej wymagających gości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i przeprowadzony eksperyment okazał się sukcesem.

Położona w Dąbrowie Górniczej Karczma Śląska serwuje jedzenie, które nieapetycznie wygląda i okropnie smakuje. Wystrój lokalu odstrasza nawet najmniej wymagających gości. Właściciele nie chcą przyjąć do wiadomości krytyki znanej restauratorki. Kiedy Magda Gessler przekonuje personel do wprowadzenia zmian, ich pracę przerywa nagła powódź.

Zobacz także