Krew z krwi (3/8)

Krew z krwi

sezon 1 odc. 3/8

7.9/10
serial sensacyjny Polska 2012   od 16 lat
Występują:Agata Kulesza, Aleksander Domogarow, Izabela Kuna, Szymon Bobrowski
Reżyseria:Xawery Żuławski
W skrócie:Anton żąda od Stefana natychmiastowej spłaty długu. Oświadcza mu, że będzie czekał pod szkołą na jego syna, Vincenta. Kozłowski postanawia zdobyć pieniądze za wszelką cenę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o kobiecie, która zostaje zmuszona do rozpoczęcia niebezpiecznej gry z mafią, aby ratować siebie i swoich bliskich. Carmen (Agata Kulesza) jest córką bossa mafii z Trójmiasta, która trzyma się z daleka od przestępczego świata i dba, aby trójce jej dzieci nic nie groziło. Pewnego dnia jej życie całkowicie się jednak zmienia, gdy na jaw wychodzą przestępstwa męża i okazuje się, że jej rodzina ma długi wobec gangsterów.

W tym odcinku

Stefan ma poważne problemy. Marek nie żyje, Wiktor trafił do aresztu, a towar Antona zaginął. Gangster żąda od Kozłowskiego spłaty długu. Czeka przed szkołą jego syna, Vincenta. Kozłowski musi szybko zwrócić gangsterowi pieniądze, jeśli chce ocalić bliskich. Carmen zostaje zaatakowana przez bandytę, który twierdzi, że Marek był mu winien sporą kwotę. Napastnik grozi Majewskiej. Zapowiada, że jej rodzinę spotka kolejna tragedia, jeśli nie otrzyma pieniędzy. Carmen sprawdza na pendrivie Marka adresy miejsc, w których ukrywał swoje łupy. Udaje się pod jeden z adresów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także