Krew z krwi (2/8)

Krew z krwi

sezon 1 odc. 2/8

7.9/10
serial sensacyjny Polska 2012   od 16 lat
Występują:Agata Kulesza, Aleksander Domogarow, Izabela Kuna, Szymon Bobrowski
Reżyseria:Xawery Żuławski
W skrócie:Lekarze walczą o życie Marka. W szpitalu inspektor Żaryn próbuje przekonać Carmen do współpracy. Ludzie Antona zmuszają Stefana, żeby wskazał skrytkę, w której ukrył narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o kobiecie, która zostaje zmuszona do rozpoczęcia niebezpiecznej gry z mafią, aby ratować siebie i swoich bliskich. Carmen (Agata Kulesza) jest córką bossa mafii z Trójmiasta, która trzyma się z daleka od przestępczego świata i dba, aby trójce jej dzieci nic nie groziło. Pewnego dnia jej życie całkowicie się jednak zmienia, gdy na jaw wychodzą przestępstwa męża i okazuje się, że jej rodzina ma długi wobec gangsterów.

W tym odcinku

Lekarze walczą o życie Marka w szpitalu. W placówce zjawia się inspektor Paweł Żaryn, który próbuje przekonać Carmen do współpracy. Twierdzi, że jej mąż zgodził się na współpracę. Majewska mu nie wierzy. Odwiedza zamkniętego w areszcie brata, aby dowiedzieć się, kto wydał wyrok na jej męża. Wiktor namawia ją, aby przez pewien czas zajęła się biznesem męża. Tymczasem ludzie Antona zmuszają Stefana, by wskazał skrytkę, w której wraz ze wspólnikami ukrył narkotyki. Na miejscu okazuje się, że ktoś odnalazł je przed nimi wcześniej. Marek umiera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także