Krew z krwi 2 (1/10)

Krew z krwi 2 (1/10)

serial sensacyjny Polska 2015   od 16 lat
Występują:Agata Kulesza, Andrzej Andrzejewski, Jerzy Grałek, Iwona Bielska
Reżyseria:Jan Komasa, Kasia Adamik
W skrócie:Andrzej Rota, ojciec Carmen, odsiaduje wyrok za zlecenie zabójstwa swojego zięcia. W więzieniu dowiaduje się, że jest chory na raka. Tymczasem policja gromadzi dowody przeciwko bratu Carmen.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód Carmen Roty-Majewskiej (Agata Kulesza), która przed zemstą gangu kierowanego przez swojego ojca (Jerzy Grałek) i brata (Andrzej Andrzejewski) musiała uciekać za granicę. Wdowa żyje pod nową tożsamością i związała się z mężczyzną (Bartłomiej Topa), przy którym czuje się bezpiecznie. Teraz postanawia wrócić do kraju. Szybko przekonuje się, że mafia nie wybacza tak łatwo. Kobieta znów musi stanąć do nierównej walki, by chronić swoich bliskich.

W tym odcinku

Carmen Rota-Majewska, wdowa po zabitym gangsterze i matka trójki dzieci, która musiała stanąć do nierównej walki z mafią, wraca do kraju z nową tożsamością. Próbuje ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny i zapomnieć o traumatycznych przeżyciach, które kilkanaście miesięcy wcześniej stały się jej udziałem. Wkrótce znów musi zmierzyć się ze swoimi największymi wrogami - ojcem i bratem. W tym samym czasie policja gromadzi dowody przeciwko Wiktorowi Rocie, bratu Carmen, który wraz ze wspólnikami jest uwikłany w nielegalne interesy. Gdy dowiaduje się on, że kobieta jest w Polsce, zleca zabójstwo siostry. Z kolei Andrzej Rota, ojciec Carmen, odsiaduje wyrok za zlecenie zabójstwa swojego zięcia, Marka Majewskiego. Mężczyzna przyznał się do winy, ale nie zdradził jednak tożsamości zabójcy. W więzieniu dowiaduje się, że jest chory na raka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także