Krew z krwi (1/8)

Krew z krwi

sezon 1 odc. 1/8

7.9/10
serial sensacyjny Polska 2012   od 16 lat
Występują:Agata Kulesza, Aleksander Domogarow, Izabela Kuna, Szymon Bobrowski
Reżyseria:Xawery Żuławski
W skrócie:Carmen jest córką byłego szefa mafii. Wiedzie życie z dala od przestępczego świata. Jej mąż, Marek prowadzi przystań jachtową, ale wraz z bratem Carmen i jego kumplem zajmuje się przemytem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o kobiecie, która zostaje zmuszona do rozpoczęcia niebezpiecznej gry z mafią, aby ratować siebie i swoich bliskich. Carmen (Agata Kulesza) jest córką bossa mafii z Trójmiasta, która trzyma się z daleka od przestępczego świata i dba, aby trójce jej dzieci nic nie groziło. Pewnego dnia jej życie całkowicie się jednak zmienia, gdy na jaw wychodzą przestępstwa męża i okazuje się, że jej rodzina ma długi wobec gangsterów.

W tym odcinku

Carmen Rota-Majewska jest córką byłego szefa mafii. Kobieta wiedzie spokojne życie z dala od przestępczego półświatka i wychowuje trójkę dzieci, Franka, Natalię i Borysa. Jej mąż, Marek, oficjalnie utrzymuje rodzinę prowadząc prywatną przystań dla jachtów. W rzeczywistości jednak współpracuje z bratem Carmen, Wiktorem i jego przyjacielem z lat szkolnych, Stefanem Kozłowskim. Razem organizują przemyt papierosów i tytoniu. Marek stara się unikać ryzyka i nie handlować narkotykami. Pewnego dnia jednak Wiktor dokonuje przejęcia środków odurzających należących do trójmiejskiego bossa mafii, Antona. Kilka dni później trafia do aresztu, a pod domem Majewskich zjawiają się gangsterzy. Marek zostaje postrzelony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także