Kosmetyczne rewolucje (2/8)

Kosmetyczne rewolucje (2/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Prowadzące odwiedzą salon w Zakroczymiu. Brak klientów zakładu wynikać może m.in. ze słabej promocji. Problemem są też niewysterylizowane narzędzia. Paulina wierzy w potencjał właścicielki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Założycielka Akademii Semilac Sylwia Gołębiewska i doświadczona instruktorka stylizacji paznokci Paulina Pastuszak ruszają z odsieczą do salonów manicure, których właściciele zmagają się z niedoborem klientów. Ekspertki zdiagnozują przyczynę problemu i wdrożą rewolucyjny program naprawczy. Czas realizacji będzie jednak ograniczony do kilku dni. Sylwia i Paulina wykorzystają go do maksimum i zrobią wszystko, co w ich mocy, by zakłady zaczęły dobrze prosperować, a jego personel szybko przystosował się do nowych warunków.

Prowadzące odwiedzą mało popularny salon fryzjersko-kosmetyczny w Zakroczymiu. Brak klientów zakładu wynikać może m.in. ze słabej promocji. Jego właścicielka Jagoda nie umieściła tabliczki ani szyldu, który ułatwiłby zainteresowanym dotarcie do salonu. Choć funkcjonuje on od 2006 roku, nie zdobył renomy, ale ani Sylwia, ani Paulina nie są tym zaskoczone, kiedy dowiadują się, w jakim stanie jest utrzymywany. Problemem są niesprzątnięte włosy i pył z paznokcie i niewysterylizowane narzędzia. Paulina wierzy w potencjał Jagody. Okazuje się nawet, że szkoliła ją przed dziesięcioma laty. Traktuje ją jednak z najwyższą surowością.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także