Kosmetyczne rewolucje (7/8)

Kosmetyczne rewolucje (7/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:W kolejnym odcinku programu Paulina i Sylwia odwiedzają salon, który zniechęca klientów starymi meblami i nieprofesjonalnym podejściem personelu. Właścicielka Edyta nie ma na koncie żadnych szkoleń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Założycielka Akademii Semilac Sylwia Gołębiewska i doświadczona instruktorka stylizacji paznokci Paulina Pastuszak ruszają z odsieczą do salonów manicure, których właściciele zmagają się z niedoborem klientów. Ekspertki zdiagnozują przyczynę problemu i wdrożą rewolucyjny program naprawczy. Czas realizacji będzie jednak ograniczony do kilku dni. Sylwia i Paulina wykorzystają go do maksimum i zrobią wszystko, co w ich mocy, by zakłady zaczęły dobrze prosperować, a jego personel szybko przystosował się do nowych warunków.

W kolejnym odcinku programu Paulina i Sylwia odwiedzają salon, który zniechęca klientów starymi meblami i nieprofesjonalnym podejściem personelu. Właścicielka Edyta nie ma na swoim koncie żadnych szkoleń i nie potrafi zrobić modnych stylizacji. Chociaż ma doświadczenie w pracy kosmetyczki, nie rozwija się. Paulina proponuje Edycie i Ani, jej pracownicy, przyspieszony kurs nail art.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także