x
Komisarz Alex 16: Będzie dobrze (198)

Komisarz Alex 16: Będzie dobrze (198)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Wojciech Czerwiński, Piotr Bondyra, Dorota Krempa, Zbigniew Lesień
Reżyseria:Mariusz Palej
W skrócie:Po śmierci Górskiego Alex zachowuje się inaczej. Zespół musi mu znaleźć innego partnera. Lucyna namawia komendanta, aby sprowadził do Łodzi komisarza Wilczaka, który też ma za sobą trudne przeżycia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpi poległego Górskiego.

W tym odcinku

Po śmierci Górskiego Alex zachowuje się inaczej. Aby zapobiec wystąpieniu depresji, zespół musi mu znaleźć innego partnera. Lucyna namawia komendanta, aby sprowadził do Łodzi komisarza Adama Wilczaka, który również ma za sobą trudne przeżycia. Jego żona niedawno zginęła w wypadku. Wilczak od razu angażuje się w śledztwo dotyczące zabójstwa windykatora długów, Damiana Bielika. Sprawa jest związana ze zniknięciem zadłużonej psychoterapeutki Magdy Lipskiej. Pozostawiony w jej domu list pożegnalny sugeruje, że najpierw zabiła Bielika, potem samą siebie. Podczas dochodzenia Wilczak próbuje udowodnić, że spisze się jako partner Alexa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)