Komisarz Alex 12: Krwawe złoto (148)

Komisarz Alex 12: Krwawe złoto (148)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Magdalena Walach, Krzysztof Franieczek, Beata Fido
Reżyseria:Mariusz Palej
W skrócie:Brazylijczyk Felipe Moreira (Maciej Kozakoszczak) daje na przechowanie swojej dziewczynie tajemniczą kopertę. Prosi ją, by spotkali się za trzy dni na postoju taksówek. Nigdy tam nie dociera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 16 czerwca
za 12 dni
23:55 TVP Seriale (z napisami)
środa, 17 czerwca
za 13 dni
8:30 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Kontynuacja losów niezawodnego duetu policyjnego - komisarza Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek) i jego czworonożnego przyjaciela, owczarka Aleksa.

W tym odcinku

Brazylijczyk Felipe Moreira (Maciej Kozakoszczak) daje na przechowanie swojej dziewczynie Weronice (Magdalena Osińska) tajemniczą kopertę. Prosi ją, by spotkali się za trzy dni na postoju taksówek, skąd wspólnie wyruszą na lotnisko. Wkrótce do mieszkania mężczyzny wdzierają się dwaj uzbrojeni napastnicy. Na miejscu zastają jednak martwego gospodarza. Chłopakowi zadano ciosy nożem. Przeszukują mieszkanie w poszukiwaniu tajemniczej koperty. Nie znalazłszy jej, na odchodne strzelają do martwego Brazylijczyka. Śledztwo przejmuje komisarz Górski. Pierwszy top wiedzie go do kancelarii prawnej, z usług której ostatnio korzystał denat. Następny ślad dotyczy pracowni tatuażu, miejsca pracy Weroniki. Tymczasem do Polski bywa ojciec zmarłego. Okazuje się, że krewny skrywa mroczną przeszłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także