Komisarz Alex 12: Osaczona (146)

Komisarz Alex 12: Osaczona (146)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Joanna Osyda, Magdalena Walach, Przemysław Kozłowski
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Górski odbiera telefon od byłej partnerki, Sary. Kobieta informuje komisarza, że na drzewie w ogrodzie wisi z pętlą na szyi jej narzeczony Filip. Na miejscu jednak nigdzie nie ma śladu po zwłokach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów niezawodnego duetu policyjnego - komisarza Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek) i jego czworonożnego przyjaciela, owczarka Aleksa.

W tym odcinku

Górski odbiera telefon od byłej partnerki, Sary. Kobieta informuje komisarza, że na drzewie w ogrodzie wisi z pętlą na szyi jej narzeczony Filip. Kiedy funkcjonariusz przybywa na miejsce, nigdzie nie ma śladu po zwłokach. Lucyna i Gutek przeszukując rzeczy rzekomego denata, znajdują jego komórkę, a w niej SMS z pogróżkami wysłany z komputera Sary. Partnerka groziła śmiercią ukochanemu, jeśli on jeszcze raz spotka się z byłą dziewczyną. Wkrótce Alex odnajduje zakrwawiony sznur. Sara staje się główną podejrzaną w sprawie. Nocą oskarżaną o zbrodnię kobietę wybudza ze snu dźwięk ponurego requiem. Przerażona Sara wbiega do salonu, gdzie na stole stoi niedopita kawa w ulubionym kubku jej narzeczonego. Górski podejrzewa, że kobieta padła ofiarą chorej gry.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także