×

Kochane pieniądze: Sława (32)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:19-letnia Kaja jest początkującą modelką. Dla towarzystwa bierze na sesję zdjęciową mniej atrakcyjną Sabinę. Niespodziewanie to ona wpada w oko fotografowi. Dziewczyna dostaje kontrakt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

19-letnia Kaja jest początkującą modelką. Dla towarzystwa bierze na sesję zdjęciową mniej atrakcyjną koleżankę, Sabinę. Niespodziewanie to ona wpada w oko fotografowi. Dziewczyna dostaje kontrakt na reklamę bielizny. Kaja jest zazdrosna. Kariera Sabiny nie podoba się również jej chłopakowi. Modelce zaczynają się przydarzać dziwne wypadki. Wszystkie sytuacje opisuje na swoim profilu, przez co zdobywa popularność. Pewnego dnia po imprezie firmowej do sieci trafiają nagie zdjęcia jej oraz fotografa. Życie Sabiny wywraca się do góry nogami.

Zobacz także