Kobra - oddział specjalny: Zemsta (12)

Kobra - oddział specjalny: Zemsta (12)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Vergeltung)

serial sensacyjny Niemcy 2012-2013   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Tom Beck, Katja Woywood, Gottfried Vollmer
Reżyseria:Heinz Dietz
W skrócie:Do oddziału patrolującego autostradę dołącza córka prokurator. Ben i Semir nie są zachwyceni. Policjanci ruszają w pościg za furgonetką. Wkrótce trafiają na trop tajemniczego przestępstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Semir i jego partner Ben patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wielu innych groźnych przestępców. Funkcjonariusze muszą dokonywać szaleńczych pościgów, strzegąc porządku na niemieckich szlakach komunikacyjnych. Nieustępliwa przełożona, Anna Engelhardt, pozwala podwładnym na łamanie obowiązujących przepisów. Wszystko po to, aby z powodzeniem chwytać bandytów. Policjanci często podejmują współpracę z Dieterem i Horstem.

W tym odcinku

Do oddziału patrolującego autostradę dołącza, w ramach szkolnych praktyk, córka prokurator Schrankmann. Ben i Semir nie wykazują z tego powodu większego zadowolenia. Zachowanie dziewczyny bardzo ich irytuje. Tymczasem policjanci ruszają w pościg za pewną furgonetką. Kiedy udaje im się dogonić samochód, trafiają na trop tajemniczego przestępstwa. Wkrótce odkrywają niezwykle zaskakujące fakty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także