Kobra - oddział specjalny: Nad przepaścią (14)

Kobra - oddział specjalny: Nad przepaścią (14)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Am Abgrund)

serial sensacyjny Niemcy 2006   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, René Steinke, Doris Schretzmayer, Sandra Leonhard
Reżyseria:Raoul W. Heimrich
W skrócie:Policjanci ścigają troje przestępców, którzy poruszają się na motocyklach. Jeden z bandytów ginie, pozostali uciekają. Stróże prawa docierają do Sandy Bergsmüller, znajomej nieżyjącego przestępcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Policjanci ścigają troje przestępców, którzy uciekają na motocyklach. Jeden z bandytów ginie, pozostali uciekają. Stróże prawa docierają do Sandy Bergsmüller, bliskiej znajomej nieżyjącego przestępcy, z którą ten kiedyś uprawiał skoki spadochronowe. W pierwszej chwili funkcjonariusze uważają, że znaleźli kobietę z autostrady, gdyż Sandy ma długie jasne włosy podobnie jak przestępczyni, której szukają. Jednak przyjaciółka kobiety potwierdza jej alibi. Wkrótce Sandy zostaje zmuszona przez dawnego znajomego, Marca, do kradzieży certyfikatów kamieni szlachetnych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także