Kobra - oddział specjalny: Alarm ślubny (8)

Kobra - oddział specjalny: Alarm ślubny (8)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Brautalarm)

serial sensacyjny Niemcy 2019   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Niels Kurvin, Carina Wiese, Daniela Wutte
Reżyseria:Ralph Polinski
W skrócie:Maja jest założycielką przedsiębiorstwa działającego w oparciu o aplikacje randkowe. Przed ślubem staje się ofiarą przestępców. Paul musi podjąć decyzję, która zmieni jego przyszłość zawodową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zbliżają się 50. urodziny Semira Gerkhana, jednak jubilat zmaga się ze zbyt wieloma problemami, by z radością przystąpić do świętowania. Ma depresję i kryzys wieku średniego. Przytłoczony problemami policjant decyduje się na opuszczenie oddziału. Mierzy się ze swoją przeszłością i odkrywa rodzinny sekret... Kolejny sezon lubianego niemieckiego serialu opowiadającego o funkcjonariuszach niemieckiej drogówki.

W tym odcinku

Maja jest założycielką przedsiębiorstwa działającego w oparciu o aplikacje randkowe. Na kilka dni przed swoim ślubem dziewczyna staje się ofiarą przestępców. Jenny zapewnia Mai ochronę, jednak trudno jest ją chronić, gdy ta upublicznia swoje życie prywatne. Dorn wraz z Gerkhanem starają się robić wszystko, by znaleźć oprawcę. Tymczasem Paul musi podjąć decyzję, która na zawsze zmieni jego przyszłość zawodową.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także