Kobra - oddział specjalny: Między życiem a śmiercią (11)

Kobra - oddział specjalny: Między życiem a śmiercią (11)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Zwischen Leben und Tod)

serial sensacyjny Niemcy 2018   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Carina N. Wiese, Niels Kurvin, Daniela Wutte
Reżyseria:Christian Paschmann
W skrócie:Policjanci ścigają porywacza. Dochodzi do wypadku, w którym Semir zostaje ranny. Tymczasem Paul i Jenny aresztują uciekiniera. Okazuje się nim były właściciel firmy tworzącej gry komputerowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Policjanci ścigają porywacza. Dochodzi do poważnego wypadku. Paul i Jenny aresztują przestępcę, którym okazuje się szef firmy komputerowej. Mężczyzna zaprzecza, jakoby miał udział w uprowadzeniu dziewczynki. W wyniku obrażeń doznanych w wypadku Semir zapada w śpiączkę. Podczas gdy lekarze walczą o jego życie, znajduje w swoich wspomnieniach wskazówki mogące naprowadzić funkcjonariuszy na trop uprowadzonej.

W tym odcinku

Policjanci ścigają porywacza. Dochodzi do wypadku, w którym Semir zostaje ciężko ranny. Tymczasem Paul i Jenny aresztują uciekiniera. Okazuje się nim były właściciel firmy tworzącej gry komputerowe, który jednak zaprzecza, jakoby miał coś wspólnego z porwaniem dziewczynki. Semir zapada w śpiączkę. Podczas gdy lekarze walczą o jego życie, mężczyzna znajduje w swoich wspomnieniach wskazówki pozwalające rozwiązać sprawę uprowadzenia, które mogłyby pomóc bezradnemu Paulowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także