Kobieta na krańcu świata (4/9)

Kobieta na krańcu świata

sezon 9 odc. 4/9

serial dokumentalny Polska 2017   b.o.
W skrócie:Martyna Wojciechowska trafia do miejsca znajdującego się trzydzieści kilometrów od Santa Cruz w Boliwii. Podróżniczka odwiedza mennonitów, którzy odrzucają elektryczność oraz nowoczesną technologię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Martyna Wojciechowska po raz dziewiąty wyrusza w świat, by poszukać kobiet, które opowiedzą jej fascynujące historie. Tym razem odwiedza Amerykę Południową, Azję i Europę. Zawita do Malezji, Mongolii, Pakistanu, Japonii, Boliwii oraz Belgii.

W tym odcinku

Tym razem Martyna Wojciechowska przenosi się nie tylko w przestrzeni, ale też w czasie. Trafia do miejsca, które znajduje się zaledwie trzydzieści kilometrów od Santa Cruz - jednego z największych, najbardziej zaludnionych miast Boliwii. Podróżniczka odwiedza Mennonitów, żyjących w surowych i dzikich społecznościach wiejskich. Świadomie odrzucają elektryczność oraz nowoczesną technologię. Poświęcają się religii, roli, hodowli zwierząt. Nie uprawiają żadnych sportów, nie mają dostępu do telewizji czy telefonów, ponieważ wszystko to jest zabronione. Ich edukacja kończy się na podstawowej znajomości arytmetyki, a także nauce Biblii. Widzowie zobaczą, jak Martyna Wojciechowska odnajdzie się w tym niezwykłym świecie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także