Klara (5/8)
| Występują: | Izabela Kuna, Konrad Eleryk, Piotr Adamczyk, Mikołaj Bartosiewicz |
|---|---|
| Reżyseria: | Łukasz Jaworski |
| W skrócie: | Klara (Izabela Kuna) decyduje się zakończyć związek z Aleksem, ale nie potrafi przestać o nim myśleć. W Sopocie spotyka swojego byłego męża Sławka, który przyjechał nad morze z rodziną. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| piątek, 26 grudnia za 14 dni |
0:45 | TVN Style |
Opis
Klara (Izabela Kuna) to zwyczajna kobieta z codziennymi problemami, która ma już za sobą czterdzieste urodziny oraz małżeństwo. Zdaje sobie sprawę, że po pozornym szczęśliwym zakończeniu może nastąpić ciąg dalszy, niekoniecznie pozytywny. Musi radzić sobie z toksyczną, wszystkowiedzącą matką (Iwona Bielska), a także mierzyć się z nieobecnością ojca. Ponadto naiwnie wierzy w spełnienie swoich marzeń. Już kilkanaście lat temu Klarze wpadł w oko niezbyt urodziwy prawnik Aleks (Adam Woronowicz). Największą wadą wybranka jest... jego żona. Serce jednak nie wybiera. Szczęśliwie dzięki wspomagaczom można poradzić sobie z trudną sytuacją. Wsparcie kobiecie okazują przyjaciele: Wronka (Katarzyna Warnke) i Wojtek (Piotr Adamczyk). Przeniesienie na mały ekran książki Izabeli Kuny. Autorka powieści gra główną rolę i jest producentem wykonawczym.
W tym odcinku
Klara decyduje się ostatecznie zakończyć związek z Aleksem i wyjechać na Mazury, aby odzyskać równowagę i rozpocząć nowy etap w życiu. Podczas gdy Wronka, z którą udałą się na odpoczynek, czerpie radość z wakacji, spędzając miło czas z instruktorem nurkowania, Klara ciągle myśli o Aleksie i nie może znaleźć spokoju. Z tego powodu postanawia przenieść się z Mazur do Sopotu. Tam przypadkowo spotyka swojego byłego męża Sławka, który przyjechał nad morze z rodziną, co tylko pogarsza jej stan. Wronka przybywa więc do Sopotu, aby wesprzeć przyjaciółkę, która ostatecznie wraca do Warszawy. Przed drzwiami swojego mieszkania Klara zastaje skruszonego Aleksa.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Izabela Kuna
jako Klara -
Konrad Eleryk
-
Piotr Adamczyk
jako Wojtek -
Mikołaj Bartosiewicz
-
Katarzyna Warnke
jako Wronka -
Iwona Bielska
jako Ala Kozłowska -
Janusz Chabior
jako reżyser Darek -
Adam Woronowicz
jako Aleks Pośpiech -
Eryk Kulm
jako kot Gerard -
Lena Hamouda
jako Zuzia -
Monika Kwiatkowska
jako Martyna -
Natalia Karpińska
jako Pola -
Konrad Eleryk
jako instruktor nurkowania -
Andrzej Konopka
jako Sławek
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Łukasz Jaworski
reżyseria
Zobacz także
- Klara (1/8) - serial komediowy - środa, 24 grudnia 23:35
- Klara (2/8) - serial komediowy - noc śr./czw., 24 na 25 grudnia 0:10
- Klara (3/8) - serial komediowy - czwartek, 25 grudnia 23:35
- Klara (4/8) - serial komediowy - noc czw./pt., 25 na 26 grudnia 0:10