Kiedy się zakocham... (181)

Kiedy się zakocham...

odc. 181

(Cuando me enamoro)

serial obyczajowy Meksyk 2010   od 12 lat
Występują:Silvia Navarro, José Ron, Julieta Rosen, Jessica Coch
W skrócie:Regina wie, że Renata jest córką Roberty. Kobiety proponują jej puszczenie wszystkiego w niepamięć, jeśli wyjawi miejsce ukrycia Josefiny. Roberta kłamie, że nie widziała matki od dawna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Poruszająca historia trudnej miłości Renaty (Silvia Navarro) i Jeronima (Juan Soler), których szczęściu próbują przeszkodzić liczni wrogowie. Piękna i niezależna kobieta pracuje w firmie Gonzala Monterrubio (René Casados), którego uważa za swego ojczyma. Renata została wychowana przez Josefinę (Rocío Banquells) w przeświadczeniu, że jest jej córką i siostrą bliźniaczką rozpieszczonej i zepsutej Roberty (Jessica Coch). W rzeczywistości jej przeszłość kryje jednak bolesną tajemnicę. Życie Renaty zmienia się na zawsze, gdy poznaje Jeronima. Mężczyzna przybywa z Hiszpanii na ślub swego brata Rafaela, narzeczonego Roberty. Jednak na skutek intryg i kłamstw Josefiny miłość Renaty i Jeronima staje się prawdziwym koszmarem.

W tym odcinku

Regina oświadcza Robercie, że wie, iż to Renata jest jej córką. Kobiety proponują jej, że zapomną o jej niecnych postępkach, jeśli wyjawi, gdzie ukrywa się Josefina. Roberta kłamie, że nie widziała matki od czasu jej ucieczki ze szpitala psychiatrycznego, lecz nikt jej nie wierzy. Tymczasem do występu szykują się muzycy, wśród których jest przebrana za mężczyznę Josefina. Roberta postanawia przeprosić wszystkich za swoje winy. Dostrzega wówczas matkę mierzącą z pistoletu do Renaty i zasłania ją własnym ciałem.

Występują (pokaż wszystkich)