Kiedy się zakocham... (1)

Kiedy się zakocham...

odc. 1

(Cuando me enamoro)

serial obyczajowy Meksyk 2010
Występują:Silvia Navarro, José Ron, Julieta Rosen, Jessica Coch
W skrócie:Roberto i Regina są szczęśliwym małżeństwem. Roberto romansuje jednak z Josefiną, która zachodzi w ciążę. Dziecka spodziewa się też Regina. Na świat przychodzą dwie dziewczynki...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Poruszająca historia trudnej miłości Renaty (Silvia Navarro) i Jeronima (Juan Soler), których szczęściu próbują przeszkodzić liczni wrogowie. Piękna i niezależna kobieta pracuje w firmie Gonzala Monterrubio (René Casados), którego uważa za swego ojczyma. Renata została wychowana przez Josefinę (Rocío Banquells) w przeświadczeniu, że jest jej córką i siostrą bliźniaczką rozpieszczonej i zepsutej Roberty (Jessica Coch). W rzeczywistości jej przeszłość kryje jednak bolesną tajemnicę. Życie Renaty zmienia się na zawsze, gdy poznaje Jeronima. Mężczyzna przybywa z Hiszpanii na ślub swego brata Rafaela, narzeczonego Roberty. Jednak na skutek intryg i kłamstw Josefiny miłość Renaty i Jeronima staje się prawdziwym koszmarem.

W tym odcinku

Roberto i Regina są szczęśliwym małżeństwem, lecz pomimo tego mężczyzna nawiązuje romans z Josefiną. Kobieta zachodzi z nim w ciążę. Równocześnie dziecka spodziewa się Regina. Wkrótce na świat przychodzą dwie dziewczynki. Roberto proponuje kochance pieniądze, by wraz z nowo narodzoną Robertą wyjechała z kraju. Podczas przyjęcia z okazji pierwszych urodzin Renaty, córki Reginy i Roberta, dochodzi do awantury. Mężczyzna dostaje ataku serca, a Josefina porywa małą Renatę.

Występują (pokaż wszystkich)