Kiedy się zakocham... (134)

Kiedy się zakocham...

odc. 134

(Cuando me enamoro)

serial obyczajowy Meksyk 2010
Występują:Silvia Navarro, José Ron, Julieta Rosen, Jessica Coch
W skrócie:Karina i Lazaro ogłaszają swój ślub w najbliższy weekend. Renata i Jeronimo wzajemnie cieszą się swoją obecnością. Constanza jest w szoku, dowiadując się o śmiertelnej chorobie Chemy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Poruszająca historia trudnej miłości Renaty (Silvia Navarro) i Jeronima (Juan Soler), których szczęściu próbują przeszkodzić liczni wrogowie. Piękna i niezależna kobieta pracuje w firmie Gonzala Monterrubio (René Casados), którego uważa za swego ojczyma. Renata została wychowana przez Josefinę (Rocío Banquells) w przeświadczeniu, że jest jej córką i siostrą bliźniaczką rozpieszczonej i zepsutej Roberty (Jessica Coch). W rzeczywistości jej przeszłość kryje jednak bolesną tajemnicę. Życie Renaty zmienia się na zawsze, gdy poznaje Jeronima. Mężczyzna przybywa z Hiszpanii na ślub swego brata Rafaela, narzeczonego Roberty. Jednak na skutek intryg i kłamstw Josefiny miłość Renaty i Jeronima staje się prawdziwym koszmarem.

W tym odcinku

Karina i Lazaro ogłaszają, że pobiorą się w najbliższy weekend. Renata i Jeronimo przeżywają wspólnie miłe chwile i cieszą się, że wreszcie mogą być razem. Constanza jest w szoku, gdy dowiaduje się, że Chema jest śmiertelnie chory.

Występują (pokaż wszystkich)