Jim wie lepiej 8: Dwoje za pieniądze (5)

Jim wie lepiej 8: Dwoje za pieniądze (5)

(According to Jim: Two for the Money)

serial komediowy USA 2008-2009   od 12 lat
Występują:James Belushi, Courtney Thorne-Smith, Larry Joe Campbell, Taylor Atelian
W skrócie:Jim musi zdobyć pieniądze na świąteczne prezenty dla dzieci, dlatego załatwia bliźniakom występ w filmie z udziałem Steve'a Guttenberga. Aby upodobnić dzieci do siebie, reżyser każe obciąć im włosy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jim (James Belushi) jest przeciętnym facetem, który ma słabość do swojej pięknej żony, Cheryl (Courtney Thorne-Smith) oraz trójki swoich nad wiek rozwiniętych dzieci. Odnosi sukcesy jako szef nieźle prosperującej firmy budowlanej. W domu jest zupełnie innym człowiekiem, pełnym chłopięcej fantazji i skorym do wygłupów. Cheryl i Jim mimo odmiennych charakterów są parą, która darzy się ogromną miłością.

W tym odcinku

Jim musi zdobyć pieniądze na świąteczne prezenty dla pięciorga swoich dzieci, dlatego załatwia bliźniakom występ w filmie z udziałem Steve'a Guttenberga. Ponieważ Cheryl jest temu przeciwna, Jim i Andy postanawiają zabrać dzieci na plan bez jej wiedzy. Aby upodobnić dzieci do siebie, reżyser każe obciąć im włosy. Kiedy Cheryl odkrywa, co się stało, daje Jimowi lekcję na temat tego, czym jest duch Bożego Narodzenia.

Występują (pokaż wszystkich)