Jim wie lepiej 8: Kocyk (1)

Jim wie lepiej 8: Kocyk (1)

(According to Jim: The Blankie)

serial komediowy USA 2008-2009   od 12 lat
Występują:James Belushi, Courtney Thorne-Smith, Larry Joe Campbell, Taylor Atelian
W skrócie:Po kolejnej nieprzespanej nocy Cheryl traci cierpliwość, Jim musi sam zająć się dziećmi. Uświadamia sobie, że nie może znaleźć kocyka Jonathana. O jego zniknięcie oskarża starsze dzieciaki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jim (James Belushi) jest przeciętnym facetem, który ma słabość do swojej pięknej żony, Cheryl (Courtney Thorne-Smith) oraz trójki swoich nad wiek rozwiniętych dzieci. Odnosi sukcesy jako szef nieźle prosperującej firmy budowlanej. W domu jest zupełnie innym człowiekiem, pełnym chłopięcej fantazji i skorym do wygłupów. Cheryl i Jim mimo odmiennych charakterów są parą, która darzy się ogromną miłością.

W tym odcinku

Kiedy po kolejnej nieprzespanej nocy Cheryl traci w końcu cierpliwość, Jim musi sam zająć się dziećmi. Uświadamia sobie, że nie może znaleźć specjalnego kocyka Jonathana. O jego zniknięcie natychmiast oskarża starsze dzieci, które kierowane poczuciem winy zgadzają się zająć swoimi domowymi obowiązkami. Niebawem Jim znajduje kocyk we własnej kieszeni. Mimo wszystko on i Cheryl mają chwilę spokoju, podczas gdy niemowlęta śpią, a pozostałe pociechy zajmują się domem.

Występują (pokaż wszystkich)