Ja to mam szczęście! (9)

Ja to mam szczęście! (9)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Marcin uparcie wraca myślami do przeszłości i rozgrzebuje stare rany. Jerzy układa listę dawnych sympatii, co wyprowadza z równowagi Joannę. Obiad co chwilę przerywa dzwonek telefonu Eli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Marcin uparcie wraca myślami do przeszłości i rozgrzebuje stare rany. Jerzy układa listę swoich dawnych sympatii, co wyprowadza z równowagi Joannę. Rodzinny obiad co chwilę przerwa dzwonek telefonu Eli. Matka zarządza konfiskatę. Nastolatka próbuje obejść zakaz. Zosia panicznie boi się much. Rodzice wzywają psychologa, byłą żonę Jerzego, Dorotę. Szybko tego żałują. Po powrocie ze szkoły Ela chwali się, że dostała propozycję zagrania w filmie. Musi jedynie wysłać na casting kasetę ze swoim występem. W nagranie angażuje się cała rodzina. Jerzy odkrywa, że zaczyna gwałtownie łysieć. Z pomocą Tadeusza postanawia zająć się problemem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także