Ja to mam szczęście! (46)

Ja to mam szczęście! (46)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Polakowie grają w pokera. Umiejętności Zosi robią na wszystkich wrażenie. Ela po raz pierwszy ma lecieć samolotem. Joanna martwi się o nią. Autostopowiczka udziela Joannie cennej rady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Polakowie próbują pokonać nudę grając w pokera. Umiejętności Zosi robią na wszystkich wrażenie. Ela po raz pierwszy ma odbyć podróż samolotem. Joanna martwi się, jak dziewczyna to zniesie. Żali się w samochodzie Jerzemu. Po drodze para spotyka autostopowiczkę, która udziela Joannie cennej rady. Zosia i Gniewomir oglądają gwiazdy przez lunetę. Jerzy podaje im nietypowe jedzenie, a przy okazji podgląda sąsiadów. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jerzy uświadamia sobie, że nie ma prezentu dla Joanny i wyrusza na poszukiwania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także