Ja to mam szczęście! (45)

Ja to mam szczęście! (45)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Do bloku, w którym mieszkają Polakowie wprowadza się Irena. Joanna i Jerzy spędzają wieczór z nową sąsiadką. Irena jest zachwycona nową znajomością, w przeciwieństwie do gospodarzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 28 lutego
pojutrze
18:45 TVP Seriale
poniedziałek, 2 marca
za 5 dni
5:40 TVP Seriale

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Do bloku, w którym mieszkają Polakowie wprowadza się nowa sąsiadka, Irena. Joanna i Jerzy spędzają z nią wieczór. Kobieta jest zachwycona nowymi znajomościami w odróżnieniu od gospodarzy. Zosia zastanawia się, czy Joanna na pewno jest jej matką. Iwona odwiedza Polaków po wizycie u wróżki. W Dniu Matki Zosia wręcza mamie niepraktyczne korale i przedstawia swojego przyszłego męża Gniewomira. Jerzy obiecuje naprawić kran, lecz powoduje jeszcze większe szkody.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także