Ja to mam szczęście! (41)

Ja to mam szczęście! (41)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Jerzy szykuje dla Joanny niespodziankę na urodziny. Do Polaków wprowadza się babcia Adela, której udaje się naprawić relacje z zięciem. Zosia dowiaduje się, do czego zdolni są mężczyźni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Jerzy szykuje dla Joanny niespodziankę z okazji urodzin. Zamierza zabrać żonę na romantyczny wieczór do opery. Do domu Polaków wprowadza się babcia Adela. Kobieta pokłóciła się z mężem. Udaje się jej naprawić swoje relacje z zięciem. Zosia dowiaduje się, do czego zdolni są mężczyźni. Polakowie jadą do Berlina. Cała rodzina próbuje znaleźć sobie zajęcie na długą podróż.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także