Ja to mam szczęście! (39)

Ja to mam szczęście! (39)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Jerzy zostaje trenerem szkolnej drużyny szczypiornistek, do której należy także Ela. W domu Polaków pojawia się grupa młodych zawodniczek. Stefan postanawia organizować wyścigi ślimaków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Jerzy zostaje trenerem szkolnej drużyny szczypiornistek, do której należy także Ela. W domu Polaków pojawia się grupa młodych zawodniczek. Do bloku, w którym mieszkają Jerzy i Joanna wprowadza się nowa rodzina. Najmłodsza sąsiadka szybko zaprzyjaźnia się z Zosią. Stefan wpada na pomysł, jak szybko zarobić fortunę. Postanawia organizować wyścigi ślimaków. Jerzy dostaje zaproszenie do programu "Pytanie na śniadanie". Zosia martwi się, że ojciec nie zaprezentuje się najlepiej. Niestety okazuje się, że ma rację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także