Ja to mam szczęście! (38)

Ja to mam szczęście! (38)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Iwona kupuje sobie od dwóch handlarzy cudowny krem i do tego samego namawia Jerzego. Niestety kosmetyk okazuje się bublem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Marcin jest nieszczęśliwie zakochany. W trudnych chwilach wspierają go Zosia i dziadek Bolesław. Iwona daje się oszukać dwóm mężczyznom, którzy wmówili jej, że sprzedają cudowny krem. Przekonuje też Jerzego, by sprawił sobie taki sam. Zosia informuje rodziców, że przechodzi na dietę. Okazuje się, że powodem liczenia kalorii jest nieprzyjemne zdarzenie w szkole.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także