x

Ja to mam szczęście! (36)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Joanna znajduje w domu gazetkę z ogłoszeniami erotycznymi. Kto ją kupił? Na domiar złego Jerzy długo nie wraca do domu. Tadeusz deklaruje, że w najgorszym wypadku chętnie zajmie się dziećmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Joanna znajduje w domu gazetkę z ogłoszeniami erotycznymi i zastanawia się, kto ją kupił. Na domiar złego Jerzy długo nie wraca do domu. Tadeusz pociesza przyjaciółkę, że w najgorszym wypadku on zajmie się dziećmi. Joanna nie wie, co o tym myśleć. Zosia domaga się od matki wyjaśnień, co to jest orgazm. Wkrótce Polakowie dostają wezwanie do szkoły, do której chodzi dziewczynka. Ela i Zosia postanawiają zająć się ochroną przyrody. Dziewczęta wywracają życie rodziny do góry nogami. Niechęć do zdrowej żywności staje się przyczyną zaskakujących wydarzeń - Jerzy trafia na posterunek policji, a Ela i Marcin na ostry dyżur. U Polaków pojawia się ksiądz. Każdy z domowników chce mu zadać ważne pytanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także