Ja to mam szczęście! (35)

Ja to mam szczęście! (35)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Sylwester Jakimow
W skrócie:Joanna dowiaduje się, że w szkole Eli odbędzie się zbiórka ubrań dla potrzebujących. Jest zachwycona akcją. Jej zapał znika, gdy musi zdecydować, których rzeczy pozbyć się ze swojej szafy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Joanna dowiaduje się, że w szkole Eli odbędzie się zbiórka ubrań dla potrzebujących. Jest zachwycona akcją. Jej zapał znika, gdy musi zdecydować, których rzeczy pozbyć się ze swojej szafy. Nie ma takiego problemu z ubraniami Jerzego. Po raz drugi pokazuje mężowi, kto rządzi w domu, gdy siada za kierownicą i w czasie jazdy lekceważy jego cenne uwagi. Niebawem rodzinka dowiaduje się, że Jerzy dostał spadek po ciotce. Joanna radzi, by mężczyzna zrzekł się swojej części, gdyż może jednocześnie odziedziczyć długi. Okazuje się, że nie był to dobry pomysł, gdyż krewna dorobiła się ogromnej fortuny. Joanna jedzie na zjazd dawnej drużyny harcerskiej. Tymczasem Zosia znajduje sposób, jak nakłonić tatę do zrobienia naleśników.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także